Jeśli ten mail nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj

Oferta internetowych stron RWD

RWD to odpowiednio dostosowany szablon strony internetowej, który może posiadać jeden dla wszystkich urządzeń i na ekranie każdego z nich będzie się wyświetlać bez żadnych defektów. Strona responsywna na różnych urządzeniach może się różnić wyglądem, nawigacją czy w nieznacznej mierze zawartością, ale nadal pozostaje tą samą stroną identyfikowaną przez odbiorców.

Bezdyskusyjne walory strony responsywnej to: optymalne dostosowanie do możliwości urządzeń o różnych parametrach, takich jak komputery, laptopy, tablety i smartfony; jeden adres URL bez względu na to, na jakim urządzeniu użytkownik przegląda zawartość witryny.

RWD (Responsive Web Design, strona responsywna) – strona internetowa zaprojektowana w taki sposób, że może dostosowywać się do rozdzielczości ekranu dowolnych urządzeń stacjonarnych i mobilnych do przeglądania internetu, takich jak np. laptopy, tablety czy smartfony. W związku ze zróżnicowaniem urządzeń do korzystania z zasobów internetu poprawność wyświetlania się stron nie zawsze jest zadowalająca. W sytuacji, gdy wielu internautów posiada smartfony o znacznie mniejszej rozdzielczości ekranu, nie wystarczy stworzenie jednej klasycznej strony, która jest przejrzysta i czytelnie się wyświetla na monitorze komputera, laptopa lub jednej rozdzielczości wybranego urządzenia mobilnego.

 

Nie pozwól, aby Twoja strona WWW była nieatrakcyjna, nie zniechęcaj potencjalnych klientów korzystających ze smartfona czy tabletu. Jeżeli będą mieli problemy z prawidłowym wyświetlaniem Twojego serwisu, Twoja oferta do nich nie dotrze.

Jesteśmy gotowi na wykonanie takiej strony na Państwa potrzeby, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić i uskutecznić promowanie Waszej firmy w internecie.

Koszt strony w zależności od stopnia zaawansowania, oraz ilości informacji i grafiki rozpoczyna się od 300 pln netto

InfoLand

 

+48 602767019 | infoland.slask.pl | infoland@infoland.slask.pl
Katowice, Poland

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ podaliście swój adres e-mail w korespondencji z Naszą firmą. Państwa dane kontaktowe są wykorzystywane tylko w celu komunikacji dotyczącej produktów, usług i promocji  Nie sprzedajemy ani nie udzielamy informacji stronom trzecim.

©2021 Infoland. All rights reserved.