Kilka słów o...

Firma istnieje na rynku informatycznym od 1997 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą i naprawą sprzętu komputerowego na terenie Siemianowic Śląskich i okolic. Od kliku lat skupiliśmy się na tworzeniu stron internetowych (głównie RWD), a także na hostingu dla tworzonych przez Nas domen. Nie oznacza to, że nie jesteśmy otwarci na inne dziedziny IT. Liczymy, że m.in. za pośrednictwem tej strony pozyskamy kolejnych klientów.

Dlaczego właśnie RWD?

RWD (Responsive Web Design, strona responsywna) – strona internetowa zaprojektowana w taki sposób, że może dostosowywać się do rozdzielczości ekranu dowolnych urządzeń stacjonarnych i mobilnych do przeglądania internetu, takich jak np. laptopy, tablety czy smartfony. W związku ze zróżnicowaniem urządzeń do korzystania z zasobów internetu poprawność wyświetlania się stron nie zawsze jest zadowalająca. W sytuacji, gdy wielu internautów posiada smartfony o znacznie mniejszej rozdzielczości ekranu, nie wystarczy stworzenie jednej klasycznej strony, która jest przejrzysta i czytelnie się wyświetla na monitorze komputera, laptopa lub jednej rozdzielczości wybranego urządzenia mobilnego.

RWD to odpowiednio dostosowany szablon strony internetowej, który może posiadać jeden adres URL dla wszystkich urządzeń i na ekranie każdego z nich będzie się wyświetlać bez żadnych defektów. Strona responsywna na różnych urządzeniach może się różnić wyglądem, nawigacją czy w nieznacznej mierze zawartością, ale nadal pozostaje tą samą stroną identyfikowaną przez odbiorców. Jako Responsive Web Design można utworzyć stronę internetową o dowolnym charakterze, taką jak np. witryna informacyjna, firmowa, sklep internetowy czy blog. 

Bezdyskusyjne walory strony responsywnej to:
optymalne dostosowanie do możliwości urządzeń o różnych parametrach, takich jak komputery, laptopy, tablety i smartfony;
jeden adres URL bez względu na to, na jakim urządzeniu użytkownik przegląda zawartość witryny;
jeden panel CMS, który umożliwia skuteczne zarządzanie treścią strony.
Responsywność dowolnej strony internetowej można przetestować przy użyciu darmowego narzędzia Google, które dostępne jest pod adresem: search.google.com/test/mobile-friendly.

Oto kilka Naszych realizacji

Projekty są wykonywane szybko i starannie z materiałów powierzonych lub własnych. Staramy się , aby ceny były konkurencyjne - istnieje możliwość negocjacji ceny.